HAKKIMIZDA

Denizli Balık Pazarı, Yüksel ÇİFTÇİ tarafından Denizli ve çevresine hizmet vermektedir. Firmamız Toptan balık satışı, temizlenmiş balık satışı, balık pişiriciliği ve balık lokantası alanlarında faaliyet göstermektedir. Taze ve hızlı tedarik zinciri ile; Denizli’de fabrikalara, yemek firmalarına, organizasyon firmalarına, lokantalara, marketlere balık satışlarımız mevcuttur.
Denizli’de en fazla stok ve balık çeşitliliğine sahip firmamız hem toptan hemde perakende müşterilerine hizmet vermektedir.
Denizli Balık Pazarı; hamsi,sardalya,kefal,levrek,çinekop,çupra,somon,mercan,alabalık,sazan ve birçok tatlı su ve akarsu balıkları satışı yapmaktadır.
Firmamız ayrıca toptan satışını yaptığı balık ürünlerinin temizlenmesi hizmetini de sunmaktadır.  Denizli’de ki fabrikalar, yemek firmaları gibi  toplu alım yapan işletmelere temizlenmiş balık hazırlamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz daha hızlı ve temiz ürün temin edebilmektedir.
Denizli balık pazarı; Denizli’de balık pişiriciliği hizmeti sunmaktadır. Personel yemeklerinde, catring firmalarına çeşitli toplu yemek organizasyonlarında müşterilerimize ürünlerimizi pişirerek sunmaktayız.
Sektöründe uzun yıllar deneyimi olan firmamız son olarak Balık restaurantımız ile zengin ve kaliteli ürün yelpazasini birebir tüketicilerine sunmaktadır.Denizli İzmir asfaltında bulunan alkolsüz lokantamızda eşsiz deniz ürünlerini tadabilirsiniz.